Home » Hubungi Kami (CRC Ipoh)

Hubungi Kami (CRC Ipoh)

Pusat Penyelidikan Klinikal, Perak
Tingkat 4, Ambulatory Care Centre (ACC)
Hospital Raja Permaisuri Bainun
Jalan Raja Ashman Shah
30450 Ipoh
Perak Darul Ridzuan.

CRC Perak

1. Dato’ Dr Amar-Singh HSS- amarhss@gmail.com
Ketua Jabatan Pediatrik dan Pusat Penyelidikan Klinikal Perak
2. Lina Hashim- lina@crc.moh.gov.my
Pengurus Pentadbiran/ Penyelidikan Bersekutu
3. Dr Sharon Linus Lojikip- sharon.lojikip@crc.moh.gov.my
Pegawai Perubatan(Penyelidikan)
4. Nor Aizura Binti Zulkifli- noraizura@crc.moh.gov.my
Biostatistik (Penyelidikan)
5. Dr Lionel Chia Dick Hua- chiadh@crc.moh.gov.my
Pegawai Perubatan(Penyelidikan)
6. Dr Arvinder-Singh HS- arvinder@crc.moh.gov.my
Pegawai Perubatan (Penyelidikan)
7. Dr Netia Jeganathan- netia@crc.moh.gov.my
Pegawai Perubatan (Penyelidikan)
8. Suria Junus- suriajunus@crc.gov.my
Pegawai Penyelidik
9. Revathe- revathe@crc.moh.gov.my
Farmasi(Penyelidikan)
10. Pavithra- pavithrahcrc@gmail.com

CRM Perak

1. Kalpana Devi- kalpana@clinicalresearch.my (CRM)
2. Abdul Haq- abdulhaq@clinicalresearch.my (CRM )
3. Punitha Somasundram- punitha@clinicalresearch.my (CRM )
4. Siva Nesan- sivanesan707@gmail.com (CRM )

Hubungi Kami di
Tel: 05-2085148, 05-2085149, 05-2085145, 05-2085146, 05-2085147
Fax: 05-2425477